Development - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Posts by %s
hu: %s bejegyzései

en: Online now!
hu: Online van!

en: %s ago
hu: %s

en: Last online:
hu: Legutóbb online:

en: Users
hu: Felhasználók

en: Who's Online
hu: Ki van online?
